99. Markues

Winning Bid: 590,00

Markues
Fun Will Now Commence, 2017
Aquarell, gerahmt
40 x 30 cm
Unikat

Startpreis: 540 Euro
Schätzpreis: 900 Euro
Plus MwSt: 0 %

Kategorie: Schlagwort:

Highest bidder was:

Auction started 14.12.2020 20:00